Терміни та умови

1. Терміни

Веб-сайт https://welco.if.ua/  – сайт, що належить ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ» та є офіційним джерелом інформування Клієнтів про Виконавця та Послуги, що ним надаються.

Користувач – будь-яка фізична особа, яка здійснює доступ на Веб-сайт і використання ресурсів Веб-сайту за допомогою мережі Інтернет.

2. Умови використання Веб-сайту https://welco.if.ua/

Доступ та використання https://welco.if.ua/  надається Товариством з обмеженою відповідальністю «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ» на умовах, викладених нижче. Заходячи на веб-сайт і використовуючи його, Користувачі зобов’язуються виконувати ці Умови.

Користувач визнаєте, що будете використовувати Веб-сайт лише в законних цілях, для свого особистого або внутрішнього ділового використання.

3. Правила використання Веб-сайту http: //welco.if.ua/

Цим ми надаємо Користувачам дозвіл на доступ та використання нашого Веб-сайту за умови дотримання таких умов:

  • Не вимикати або втручатися в будь-які функції веб-сайту, пов’язані з безпекою;
  • Не використовувати Веб-сайт будь-яким чином, який може вплинути на доступ користувачів до цього Веб-сайту;
  • Не поширювати будь-яку частину або частини веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись будь-яким вмістом веб-сайту, на будь-якому носії без нашого попереднього дозволу;
  • Не використовувати веб-сайт для будь-яких незаконних, шахрайських чи нецензурних цілей або в будь-яких інших невідповідних цілях;
  • Не досліджувати Веб-сайт на наявність вразливостей та не проводити тести на проникнення будь-якого типу.
  • Не змінювати будь-яку частину веб-сайту;

Будь-яке порушення вищезазначених умов є порушенням цих Умов та Правил використання Веб-сайту.

Якщо ми вважаємо, що Користувач порушив будь-який із цих прийнятних умов використання Веб-сайту, ми можемо вжити таких заходів, які ми вважаємо доцільними, включаючи, але не обмежуючись:
– Судове провадження проти Користувача щодо відшкодування всіх понесених витрат та завданої шкоди, що виникли внаслідок порушення;
– Звернення до правоохоронних органів.

4. Права інтелектуальної власності на Веб-сайт

Усі авторські права, торгові марки, права на дизайн, патенти та інші права інтелектуальної власності на цьому Веб-сайті належать ТОВ «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ».

5. Інші умови

Користувач  підтверджуєте своє ознайомлення з тим фактом, що передача інформації через Інтернет є по суті є незахищеною, і ми не можемо гарантувати захист даних, надісланих через всесвітню мережу.

ТОВ «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ» не несе відповідальності за збитки (прямі, непрямі чи наслідкові), витрати, зобов’язання, втрату прибутку чи витрати, спричинені використанням Веб-сайту.

Інформація розміщена на цьому Веб-сайті не є юридичною консультацією. Використовуючи інформацію розміщену на Веб-сайті Користувач діє на власний ризик.

ТОВ «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ» не несе відповідальності за збитки (прямі, непрямі чи наслідкові), витрати, зобов’язання, втрату прибутку чи витрати, спричинені використанням інформації розміщеній на Веб-сайті.

6. Посилання на інші ресурси та веб-сайти

У всіх випадках, коли наш веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти та ресурси третіх сторін, ці посилання надаються лише для вашої інформації і таке розміщення не є підтвердженням їх безпечності чи правдивості. Ми не контролюємо вміст цих веб-сайтів або ресурсів і, не даємо жодних гарантій чи тверджень щодо їх змісту, а також не несемо жодної відповідальності за правдивість, законність чи безпечність таких ресурсів та веб-сайтів.

Заходячи на веб-сайт і використовуючи його, Користувач зобов’язується виконувати ці Умови. Умови можуть періодично змінюватися, тому їх слід регулярно перевіряти. Продовження використання цього веб-сайту буде вважатися прийняттям оновлених або змінених умов.

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00