Реєстрація організації: ГО, БФ, КООП

Готова організація за 5 днів. Займайтесь діяльністю одразу, не відволікаючись на документацію. Вартість: від 6500 грн.

Як результат Ви отримаєте готову юридичну особу, статус неприбутковості з усіма реквізитами, печаткою і пакетом документів для роботи; базові знання про правила ведення діяльності і оподаткування; вирішення проблеми, яку самостійно важко вирішувати, з мінімальною особистою участю.

Послуга включає в себе

– консультації щодо діяльності,  управління, паїв, волонтерства, а також порядку відкриття рахунків в банку і виготовлення електронного цифрового підпису;

– розробку установчих документів, Статуту, під Ваші цілі та мету;

оформлення обов’язкових відомостей, протоколів і реєстраційної картки;

– подачу документів державному реєстратору і державну реєстрацію юридичної особи;

– отримання статусу неприбуткової організації.

Додатково можна замовити виготовлення печатки, бухгалтерське і юридичне обслуговування, розробку правил внутрішнього трудового розпорядку, штатного розпису, трудових договорів, договорів з волонтерами, донорами, бенефіціарами та іншими організаціями, оформлення документів для перетину кордону.


Для початку співпраці Вам потрібно мати лише паспорт і реєстраційний номер платника податків, визначитись з назвою та адресою організації і зателефонувати за номером 066-6595949 чи зайти до нашого офісу у м.Івано-Франківську по вул. Січових стрільців, 23 оф. 401.

Працюємо одразу! Вивчаємо документи та інформацію, формуємо пропозицію ще до першої зустрічі, щоб вона була максимально продуктивною.

Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ  є командою професійних юристів – фахівців з реєстрації юридичних осіб і підприємців з досвідом реєстрації більше трьох сотень нових компаній за двадцять років практики. Високу результативність послуг компанії забезпечує спеціалізація.

І пам’ятайте, що служіння і бізнес це не тільки соціальна відповідальність, а й емоційна потреба. Набагато краще розпочати свою справу, потратити кілька років на її розвиток і опинитись там де хочеш бути, ніж залишатись на місці, працюючи в надії на пенсію і пільги.

Яка Ваша потреба?

Оберіть підходящий для себе вид організації
Благодійний фонд 2 дні 6500 грн*
Консультації (до 60 хв) Розробка статуту і рішення про створення Підготовка реєстраційної заяви, відомостей про керівні органи і заяви про включення до реєстру неприбуткових організацій Подача документів державному реєстратору та у податкову інспекцію Виготовлення печатки (500 грн)
Громадська організація 5 днів, 6900 грн*
Консультації (до 60 хв) Розробка статуту і рішення про створення та узгодження з органами юстиції Підготовка реєстраційної заяви, відомостей про керівні органи і заяви про включення до реєстру неприбуткових організацій Подача документів державному реєстратору та у податкову інспекцію Виготовлення печатки (500 грн)
Кооператив (будівельний, обслуговуючий) 3 дні, 7500 грн*
Консультації (до 60 хв) Розробка статуту, рішення про створення, реєстру членів Підготовка реєстраційної заяви, заяви про включення до реєстру неприбуткових організацій чи заяви на єдиний податок Подача документів державному реєстратору та у податкову інспекцію Виготовлення печатки (500 грн)
”+” - це послуги, які можна придбати додатково * - вартість послуги розраховано для організацій з кількістю засновників не більше 3 осіб. За кожного наступного доплата 400 грн. Додатково оплачуються послуги нотаріуса

Чому Вам варто звернутися до нас?

У Вас с певна мета у громадській чи благодійній діяльності, яку Ви прагнете реалізувати разом з однодумцями.

Ви хочете побудувати житло для себе та своїх партнерів, а також третіх осіб, які готові інвестувати у будівництво.

Ми допоможемо правильно юридично оформити організацію, при цьому економимо Ваш час та сили. Ви уникнете помилок, бюрократії, зайвих витрат на початку своєї нової діяльності і у результаті, з часом станете корисним, вільним і щасливим одночасно.

Ми працюємо одразу, швидко та ефективно по наперед запланованому алгоритму, що суттєво економить час.

Ми спеціалізуємося на наданні саме таких послуг у продовж багатьох років і володіємо досвідом, навичками, знаннями і особистими діловими зв’язками.

43 Кількість реєстраційних дій
33 Кількість клієнтів
39 Кількість організацій

Вас може зацікавити

Юридичний супровід, кадри, бухоблік Абонентське юридичне, кадрове і бухгалтерське обслуговування на підставі договору. Повний супровід, все в одному місці. Вартість від 2500 грн. на місяць. Дізнатися більше
Юридичний аудит. Консультації аналіз юридичних аспектів діяльності компанії, таких як система управління і власності, питання реєстрації, ліцензій і дозволів, угод, дотримання трудового законодавства тощо Вартість послуг від 12000 грн. Дізнатися більше
вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00