Реєстрація ТМ

Отримайте Свідоцтво про реєстрацію торгової марки і юридичний захист Вашого бренду. Вартість від 3900 грн

Результат нашої роботи – це юридичний захист бренду через отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки. Ви здобудете статус власника ТМ і виключне право на використання логотипу. Свідоцтво про реєстрацію ТМ – це реальний юридичний захист від недобросовісної конкуренції, плагіату, інтелектуального піратства, підробок.

Послуга з реєстрації ТМ включає в себе повний цикл:

– попередній пошук по базах вже зареєстрованих і поданих на реєстрацію брендів, що дасть змогу визначити чи є тотожна або схожа торгова марка до Вашої чи вона унікальна;

– визначення класів з МКТП (Міжнародної класифікації товарів і послуг), які відповідають видам діяльності Вашого бізнесу і цілям реєстрації бренду;

– підготовка заяви на реєстрацію з додатками;

– подача заяви і юридичний супровід розгляду пакету документів;

– юридичні консультації з питань інтелектуальної власності і використання ТМ;

– отримання Свідоцтва.

 

Реєстрація торгової марки відкриває перед Вами можливість отримувати додатковий легальний дохід (роялті) від інтелектуальної власності, можливість укладати договір франчайзингу і заробляти більше на своїй бізнес моделі. Це справді чудові можливості масштабування, співпраці з партнерами і розвитку бізнесу. Ви офіційно зможете продати свій бренд чи вкласти його як внесок у спільний бізнес, у статутний капітал компанії.

Також Ви отримаєте право використати логотип з назвою іноземною мовою для вивіски і реклами.

Вам потрібно надати лише свої паспортні дані і логотип у електронній формі та узгодити алгоритм співпраці за телефоном 066-6595949.

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00