Про компанію

ТОВ «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ» – місцева спеціалізована юридична фірма. Компанія заснована у 2001 році у м. Івано-Франківськ. Від початку діяльності ми надаємо професійні юридичні послуги, а з 2019 року також і бухгалтерські послуги для власників і управлінців малого та середнього бізнесу.  

WELCOTM є зареєстрованою торговою маркою ТОВ «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ»

WELCO – це абревіатура від офіційного найменування компанії англійською мовою – Western-Ukrainian Law Company

Наша компетенція: реєстрація і юридичний супровід бізнесу, господарське, податкове, трудове право, інтелектуальна власність, кадрове діловодство і бухгалтерський облік.

Місія компанії: Впроваджувати інструменти юридичного захисту в компаніях малого та середнього бізнесу

Ми спрощуємо роботу підприємцям, щоб їх діяльність стала ефективнішою.

 

На нащу думку, юридичний захист – це не захист інтересів у судах чи захист від тиску контролюючих органів. Юридичний захист – це міцний фундамент з документів та рішень, що не допускають виникнення проблем, мінімізують ризики і дають впевненість.

 

Ми практично підходимо до вирішення питання, робимо простий і дієвий документ, який працює саме так, як має.

 

Займайтесь бізнесом, а ми займемось Вашими документами.

 

Наш девіз: легальний бізнес робити легко

Головне завдання Компанії – перетворення наших знань, ресурсів та зв’язків у цінність для клієнтів за допомогою професійних послуг і надійних рішень.

Наш вклад в успіх клієнта – це юридичний супровід та цінна інформація, які дають впевненість у рішеннях і захист діяльності.

Чому Вам варто звернутися до нас?

Ми даємо інструменти юридичного захисту, при цьому економимо Ваш час та сили. Ви уникнете помилок, бюрократії, зайвих витрат і у результаті, з часом станете багатим, вільним і щасливим одночасно.

Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнту – це консультація, яка додає впевненості і вносить ясність у питання, що його турбують. Будемо раді зустрітись в нашому офісі в м. Івано-Франківську чи запропонувати послуги юриста дистанційно. Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення! Отримайте вже зараз цінну і корисну для Вас інформацію, що допоможе досягти головних цілей Вашого бізнесу, відкрити нові можливості та знайти відповіді на практичні питання.

2185 Укладено договорів
22 Клієнтів на обслуговуванні
44 Зареєстровано ТМ
369 Зареєстровано компаній

Команда

Ми професійні юристи і бухгалтери, надійні партнери і консультанти, які роблять своїх клієнтів щасливими. Ми працюємо одразу, швидко та ефективно по наперед запланованому алгоритму, що суттєво економить час. Ми здатні розрізнити справжню потребу чи проблему клієнта і вирішити її найбільш ефективним способом. Ми спеціалізуємося на наданні саме таких послуг упродовж багатьох років і володіємо досвідом, навичками, знаннями і особистими діловими зв’язками.

Юрій Жураківський

Засновник і директор, юрист

Любов Левицька

Юрист, спеціаліст з корпоративного права та реєстрації бізнесу

Наталія Михайлюк

Юрист, спеціаліст з трудового і господарського права

Наталія Жураківська

Бухгалтер, спеціаліст з питань оподаткування
Телефонуйте нам вже зараз!
вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00