Реєстрація компаніїї: ТОВ, ПП

Готова компанія за 1-2 дні. Займайтесь бізнесом одразу, не відволікаючись на документацію. Вартість: від 3500 грн.

Як результат Ви отримаєте готову юридичну особу (товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство) з усіма реквізитами, печаткою і пакетом документів для роботи; базові знання про правила ведення бізнесу і податки; вирішення проблеми, яку самостійно важко вирішувати, з мінімальною особистою участю.

Пропонуємо комплексну послугу з реєстрації бізнесу (ТОВ, ПП) “під ключ”

Строк виконання – 2-3 робочих дні.

Для цього вам потрібно мати лише паспорт і реєстраційний номер платника податків, визначитись з назвою та адресою компанії і зателефонувати за номером 066-6595949 чи зайти до нашого офісу у м.Івано-Франківську по вул. Січових стрільців, 23 оф. 401.

Працюємо одразу! Вивчаємо документи та інформацію, формуємо пропозицію ще до першої зустрічі, щоб вона була максимально продуктивною.

Займайтесь бізнесом одразу, а ми займемось Вашими документами.

Додатково можна замовити бухгалтерське і юридичне обслуговування, розробку правил внутрішнього трудового розпорядку, штатного розпису, трудових та інших договорів, документів з охорони праці, реєстрацію торгової марки.

Які проблеми і питання ми допоможемо вирішити?

– Зареєструвати бізнес, товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство.

– Відкрити фірму, яка буде займатися певним видом діяльності, наприклад торгівлею, чи медичною практикою, вантажними перевезеннями чи будівельно-монтажними роботами, сільським господарством чи виробництвом. Ми чітко розуміємо Вашу потребу.

– Потрібно оформити партнерство, спільну діяльність, співпрацю між кількома засновниками одного бізнес проекту або між підприємцями, що задумали нову справу та інвесторами, які готові її профінансувати.

– Ви плануєте інвестиційний проект з комерційною нерухомістю для здавання в оренду чи продажу за найбільш економною моделлю.

Що включає послуга

Оберіть оптимальний для себе пакет послуг з реєстрації вашої компанії
ТОВ на модельному статуті 1 день, 3500 грн*
Розробка рішення про створення і заяви про реєстрацію Консультація, підбір видів діяльності за КВЕД та ситеми оподаткування (до 60 хв Підготовка заяви на реєстрацію платником єдиного податку чи ПДВ (800 грн.) Супровід до нотаріуса на підписання документів і їх подача державному реєстратору Виготовлення печатки (500 грн) Розробка обов'язкових кадрових документів (3000 грн.)
Під ключ 2 дні, 4500 грн*
Розробка статуту, рішення про створення, наказу на керівника і заяви про реєстрацію Консультація, підбір видів діяльності за КВЕД та ситеми оподаткування (до 60 хв) Підготовка заяви на реєстрацію платником єдиного податку чи ПДВ +20-ОПП (800 грн.) Супровід до нотаріуса на підписання документів і їх подача державному реєстратору Виготовлення печатки (500 грн.) Розробка обов'язкових кадрових документів (3000 грн.)
Преміум 3 дні, 7900 грн*
Розробка статуту, рішення про створення, наказу на керівника і заяви про реєстрацію Консультація, підбір видів діяльності за КВЕД та ситеми оподаткування (до 90 хв) Підготовка заяви на реєстрацію платником єдиного податку чи ПДВ +20-ОПП Супровід до нотаріуса на підписання документів і їх подача державному реєстратору Виготовлення печатки і документів для відкриття рахунку Розробка обов'язкових кадрових документів (3000 грн.)
”+” - це послуги, які можна придбати додатково * - вартість послуги розраховано для організацій з кількістю засновників не більше 3 осіб. За кожного наступного доплата 400 грн. Додатково оплачуються послуги нотаріуса

Чому Вам варто звернутися до нас?

– Ми допоможемо правильно юридично оформити, при цьому економимо Ваш час та сили. Ви уникнете помилок, бюрократії, зайвих витрат на початку свого нового бізнес проекту і у результаті, з часом станете багатим, вільним і щасливим одночасно.

– Ми працюємо одразу, швидко та ефективно по наперед запланованому алгоритму, що суттєво економить час.

– Ми спеціалізуємося на наданні саме таких послуг у продовж багатьох років і володіємо досвідом, навичками, знаннями і особистими діловими зав’язками.

219 Кількість реєстраційних дій
178 Кількість клієнтів
219 Кількість компаній

Вас може зацікавити

Реєстрація бізнесу он-лайн Пропонуємо комплексну послугу з реєстрації ФОП чи ТОВ на модельному статуті он-лайн. Або дистанційну підготовку документів самостійної для реєстрації юридичної особи у будь якій формі. Строк виконання – 1-2 робочих дні. Вартість від 1800 грн. Дізнатися більше
Купівля-продаж. Поставка Юридичний супровід торгових операцій. Складання індивідуальних і типових договорів поставки. Строк підготовки документів 1-2 дні. Вартість від 2800 грн. Дізнатися більше
вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00