Реєстрація ФОП

Пропонуємо юридичні послуги з реєстрації фізичної особи – підприємця на замовлення Клієнта. Строк виконання 1 день від 1800 грн

Як результат Ви стаєте власником свого бізнесу, отримаєте пакет реєстраційних документів і вже на наступний день зможете займатись своєю справою. Працюємо одразу! Вивчаємо документи та інформацію, формуємо пропозицію ще до першої зустрічі, щоб вона була максимально продуктивною.

Ви - суб'єкт підприємницької діяльності (ФОП) за 1 день

Для реєстрації Вам потрібно мати лише паспорт і реєстраційний номер платника податків, визначитись з видами діяльності і зателефонувати за номером 066-6595949 чи зайти до нашого офісу у м.Івано-Франківську по вул. Січових стрільців, 23 оф. 401.

Необхідна інформація:
– електронна адреса і телефон;

– місце здійснення діяльності;

– основні напрямки діяльності.

Комплексна послуга з реєстрації бізнесу включає в себе  підбір видів діяльності за КВЕД, державну реєстрацію підприємця, реєстрація платником єдиного податку, а також юридичні консультації щодо оподаткування, звітності, використання найманої праці.

Додатково можна замовити виготовлення печатки, бухгалтерське і юридичне обслуговування, розробку правил внутрішнього трудового розпорядку, штатного розпису, трудових та інших договорів, документів з охорони праці, реєстрацію торгової марки.

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00