Реорганізація юросіб, зміни в ЄДР

Державна реєстрація змін до ЄДР, що пов'язані з реорганізацією бізнесу. Повний юридичний супровід процедури перетворення, поділу, виділу, злиття, поглинання, зміни власників Вартість: від 2900 грн.

Процедура реорганізації дозволяє змінити юридичну форму бізнесу, розділити його між власниками чи об'єднати зусилля партнерів, вивести майно чи інші активи в окрему структуру або отримати майно фірми у приватну власність з мінімальними витратами на переоформлення. В процесі реорганізації Ви можете змінити структуру управління і власності чи повністю змінити власників компанії.

Будьте готові до роботи у нових умовах

– перетворення – зміна організаційно-правової форми організації бізнесу, наприклад з ПП у ТОВ;

– поділ, виділ – створення на базі одного підприємства кількох, що дозволяє поділити активи між партнерами чи напрямками бізнесу;

– злиття, приєднання, поглинання – об’єднання кількох компаній в одну, консолідація зусиль чи активів бізнес партнерів чи купівля більшою компанією меншого бізнесу;

– юридичне оформлення і реєстрація змін до установчих документів юридичної особи та змін до ЄДР, пов’язаних з зміною найменування, адреси, розміру статутного капіталу, складу учасників, бенефіціарів, керівника, КВЕД.


Чому Вам слід звернутися до нас?

Тому, що маємо досвід вирішення таких проблем, маємо готові рішення, компетентний персонал та партнерів.

В процесі надання послуги, Ви отримаєте фахові юридичні консультації і готові практичні рішення, які забезпечать додаткову цінність.

Гарантуємо професійний підхід, відмінний результат, який відповідає очікуванням, дає впевненість і спокій.

Ми допоможемо вирішити проблеми через минулу діяльність, конфлікти з партнерами, проблеми з документами.


Результатом нашої роботи є мінімізація витрат на переоформлення бізнесу чи майна, мінімізація ризиків від минулої діяльності, можливість продовжити діяльність у нових обставинах, свобода від старих зобов’язань.

ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ є командою професійних юристів – фахівців з реєстрації юридичних осіб і підприємців з досвідом реєстрації більше трьох сотень нових компаній і змін в установчих документах за більш ніж двадцять років практики. Високу результативність послуг компанії забезпечує спеціалізація. Ми маємо справжнє розуміння проблеми клієнта. Ми відкриті до пошуку компромісів і нестандартних рішень і маємо налагоджені процеси і шаблони.

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00