Купівля-продаж юридичних осіб

Викуп корпоративних прав юридичної особи. Пошук, нових власників для Вашої фірми. Зміна адреси, керівника. Пошук готової до роботи юридичної особи. Юридичний супровід переоформлення фірми. Передпродажний юридичний аудит. Вартість: від 16500 грн.

Результатом нашої роботи є мінімізація витрат на переоформлення бізнесу чи майна, мінімізація ризиків від минулої діяльності, можливість продовжити діяльність у нових обставинах, свобода від старих зобов’язань.

Саме час!

Юридичне оформлення і реєстрація змін до установчих документів юридичної особи та змін до ЄДР, пов’язаних з зміною власників бізнесу:

найменування (при потребі);

місцезнаходження (юридичну адресу компанії)

складу учасників (повна або часткова заміна власників корпоративних прав компанії у наслідок продажу бізнесу);

– кінцевих бенефіціарних власників та структури власності;

керівника та підписантів;

– інші зміни, пов’язані з продажем компанії.

Строк виконання – 5-6 робочих днів.

У разі потреби ми підшукаємо нових власників для Вашої компанії та організуємо весь процес переоформлення.

 Запис на консультацію за телефоном 066-6595949


У разі, коли Ваш бізнес досяг своїх цілей чи діяльність компанії втратила свою актуальність, а Ви все одно несете витрати по утриманню непрацюючої фірми, ми допоможемо переоформити юридичну особу – продати її новим власникам.

Процедура ліквідації складний та багатоетапний процес, який триває близько 4-6 місяців. Іноді ліквідація ускладняється через минулу діяльність, конфлікти з партнерами, проблеми з документами.

Продаж фірми дає свободу від зобов’язань по утриманню неактуальної компанії, розірве ланцюг, що пов’язує активи власника чи бізнесу з минулою діяльністю та старими документами. 

У окремих випадках, єдиним вірним рішенням буде продаж фірми новим власникам, які зможуть використати новопридбану юридичну особу у власних бізнес проектах чи професійним ліквідаторам, що приймуть на себе тягарі ліквідаційних процедур.

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00