Договори про надання послуг та виконання робіт

Договір на виконання будівельних, монтажних, ремонтних робіт. Договір про надання послуг з розробниками програмного забезпечення, маркетингових послуг, послуг з розробки сайту. Типовий договір з клієнтом. Вартість від 2800 грн

Ви отримаєте грамотно і професійно складений договір з розумінням дії юридичних механізмів, що закладені в його положеннях і найбільш вигідний варіант співпраці з Вашими партнерами і покупцями, юридичні гарантії виконання зобов’язання контрагентом.

Оберіть, що потрібно саме Вам

– Договір оренди офісу, складу, торгового чи виробничого приміщення, який відповідає сучасним вимогам часу, а кожна з сторін отримає відчуття безпеки, впевненості і стабільності.

– Договір про надання послуг у сфері інформаційних технологій, торгівлі, посередництва, дизайну, бух обліку, перевезення, прибирання та інших комерційних послуг, який закріплює справедливий баланс прав та обов’язків замовника послуги і виконавця.

– Договір про виконання робіт у будівництві, виробництві, сільському господарстві, монтажних, ремонтних робіт, що визначає погоджені замовником і підрядником умови, строки і характеристики робіт.


Готуємо проекти договорів на замовлення Клієнта для використання у бізнесі як типового первинного документа при продажі товарів і послуг чи особливої угоди, що є частиною бізнес системи або документа, який закріплює домовленості про співпрацю.

При розробці застосовують положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону і запиту Клієнта. Детально підготовлений договір мінімізує ризики порушення домовленостей, неоднакового розуміння, невиконання зобов’язань.

Ми використовуємо  судову і ділову практику, що дає можливість, разі потреби, вирішити конфліктні ситуації без розгляду справи в суді. Укладаючи договір, який відповідає Вашим потребам, Ви оформляєте і фіксуєте на папері домовленості з партнерами, покупцями. Письмова форма договору чітко і точно визначає права і обов’язки сторін, що дозволяє розраховувати на прогнозованість дій у певних ситуаціях та отримання вигоди від угоди.


Чому Вам слід звернутися до нас?

Тому, що маємо досвід вирішення таких проблем, маємо готові рішення, компетентний персонал та партнерів.

В процесі надання послуги, Ви отримаєте фахові юридичні консультації і готові практичні рішення, які забезпечать додаткову цінність.

Гарантуємо професійний підхід, відмінний результат, який відповідає очікуванням, дає впевненість і спокій.

Ми допоможемо вирішити проблеми через минулу діяльність, конфлікти з партнерами, проблеми з документами.

Запис на консультацію за телефоном 066-6595949

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00