Ліцензування

Юридична допомога при отриманні ліцензії на медичну практику, торгівлю алкоголем і тютюном, міжнародні вантажні перевезення, фінансову діяльність Повний юридичний супровід. Строк підготовки документів 2-10 днів. Вартість від 3000 грн. Вартість: від 3000 грн.

З нами Ви можете бути впевнені в позитивному рішенні щодо видачі ліцензії саме Вам, адже наші юристи мають багаторічний досвід у сфері ліцензування.

Саме час!

Ліцензія на міжнародні вантажні перевезення необхідна тим підприємцям, які планують займатися транспортуванням продукції за кордон вантажним транспортом або ввозити товари з інших країн. Ми беремо на себе всі формальності з підготовки документів та їх подачу в “Укртрансбезпеку” для отримання відповідної ліцензії на перевезення.

Строк підготовки документів – 2-3 робочих дні. Термін розгляду документів – 2-10 робочих днів. Строк дії ліцензії – безстроково. Вартість послуг 9 000,00 грн. Додатково оплачується держмито.


Бажаєте вести бізнес з продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів? Це можливо лише за наявності відповідної ліцензії. Ми допоможемо Вам отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, здійснити переоформлення ліцензії термін дії, якої спливає, а також вирішити інші питання, які стосуються отримання ліцензії.

Строк підготовки документів – 2-3 робочих дні. Термін розгляду документів – 2-10 робочих днів. Строк дії ліцензії – один рік. Вартість послуг 3 000,00 грн. Додатково оплачується держмито.


Якщо Ви плануєте відкрити клініку чи стоматологічний кабінет, то Вам необхідно отримати ліцензію Міністерства охорони здоров’я на медичну практику. Ми допоможемо підготувати документи та подати на розгляд комісії.

Строк підготовки документів – 5-7 робочих днів. Термін розгляду документів – 20-30 робочих днів. Строк дії ліцензії – безстроково. Вартість послуг від 12 500,00 грн. Додатково оплачується держмито.

 

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00