Купівля-продаж. Поставка

Юридичний супровід торгових операцій. Складання індивідуальних і типових договорів поставки. Строк підготовки документів 1-2 дні. Вартість від 2800 грн

Ви отримаєте професійно складений договір з додатками, як підтверджуючі документи до господарських операцій, захист інтересів в угоді, юридичні гарантії виконання зобов’язання контрагентом.

Договір поставки (купівлі-продажу) товарів, готової продукції, сировини, матеріалів, інструментів та обладнання та інших об’єктів, що використовує Ваш бізнес

Чому Вам слід звернутися до нас

Ми розуміємо як працюють закони, що регулюють порядок укладення угод, умови договорів і справжнє бажання клієнта, тому результат роботи цілком відповідає Вашим сподіванням.

Ми вивчаємо побажання клієнта, готуємо пропозицію максимальної вигоди від угоди, готуємо проект угоди, консультуємо клієнта.

Ми практично підходимо до вирішення питання, робимо простий і дієвий документ, який працює саме так, як має. Кожен пункт договору має якесь практичне значення, а не просто дублює норму права. Кожне положення пройшло перевірку досвідом і ми можемо передбачити розвиток подій за настання певних обставин.

Співпраця з нами – це відмінний результат і задоволення!

 Записуйтесь на консультацію за телефоном 066-6595949


Мабуть найцінніше, що може дати юрист своєму клієнту – це консультація, яка додає впевненості і спокою, зменшує ризики і вносить ясність у питання, що його турбують. Знання небагатьох принципів звільняє від необхідності знати багато фактів. Якщо Ви професіонал у своїй справі, то завжди знайдуться справи у яких Ви не розбираєтесь і люди, які є фахівцями у них. Послуги фахівців – це інвестиції, а не витрати.  Пропонуємо скористатись консалтинговими послугами наших фахівців.


Готуємо проекти договорів на замовлення Клієнта для використання у бізнесі як типового первинного документа при продажі товарів і послуг чи особливої угоди, що є частиною бізнес системи або документа, який закріплює домовленості про співпрацю.

При розробці застосовують положення, які довели свою ефективність в роботі, відповідають вимогам закону і запиту Клієнта. Детально підготовлений договір мінімізує ризики порушення домовленостей, неоднакового розуміння, невиконання зобов’язань.

Ми використовуємо  судову і ділову практику, що дає можливість, разі потреби, вирішити конфліктні ситуації без розгляду справи в суді. Укладаючи договір, який відповідає Вашим потребам, Ви оформляєте і фіксуєте на папері домовленості з партнерами, покупцями. Письмова форма договору чітко і точно визначає права і обов’язки сторін, що дозволяє розраховувати на прогнозованість дій у певних ситуаціях та отримання вигоди від угоди.

вул. Січових Cтрільців, 23, офіс 301
9:00-17:00